Campagnebeeld met contouren_banner

Heb jij ook interesse om jonge mensen veilig wegwijs te maken in het steeds drukker wordende verkeer? Word rijschoollesgever!
Kom langs op de jobinfodag op zaterdag 27 augustus tussen 10u en 12u.
Contacteer hiervoor een deelnemende rijschool in jouw buurt om een afspraak vast te leggen.

AntwerpenLimburgOost-VlaanderenVlaams-BrabantWest-Vlaanderen
Rijschool Sanderus
Grote Steenweg 355A
2600 Berchem
Contact:
Lydie Janssens
0475/28 22 42
lydie.janssens@sanderus.com
VAB Rijschool
Antwerpsestraat 77
2850 Boom
Contact:
Veerle Lissens
03/780 30 19
personeel@vabrijschool.be
VAB Rijschool
Turnhoutsebaan 389
2140 Borgerhout
Contact:
Veerle Lissens
03/780 30 19
personeel@vabrijschool.be
VAB Rijschool
Augustijnslei 2
2930 Brasschaat
Contact:
Veerle Lissens
03/780 30 19
personeel@vabrijschool.be
Rijschool Sanderus
Ruggeveldlaan 728
2100 Deurne
Contact:
Kristien Strobbe
0479/21 33 88
kristien.strobbe@sanderus.com
Geelse Rijschool
Pas 212
2440 Geel
Contact:
Kris Breugelmans
014/59 27 87
info@geelserijschool.be
Kempische Rijschool
Atealaan 51
2270 Herenthout
Contact:
Kris Anthonis
014/22 25 65
kris@kempischerijscholen.be
Rijschool Sanderus
Sint-Bernardsesteenweg 558
2660 Hoboken
Contact:
Carina Caproni
0490/99 34 23
carina.caproni@sanderus.com
Rijschool Sanderus
Van Amstelstraat 2
2660 Hoboken
Contact:
Lucy Van de Craen
0496/60 80 52
lucy.vandecraen@sanderus.com
UVA Autorijschool
Gelmelstraat 20
2320 Hoogstraten
Contact:
Thomas Van Coillie
03/ 314 63 71
info@uva.be
Rijschool Sanderus
Frederik De Merodestraat 91
2800 Mechelen
Contact:
Aziza Amaaouja
0489/35 25 39
koen.bauwens@sanderus.com
Rijschool Sanderus
Leopoldstraat 68
2800 Mechelen
Contact:
Koen Bauwens
0497/45 46 67
koen.bauwens@sanderus.com
Rijschool Kara
Hofstraat 80
2400 Mol
Contact:
Kim Van Dun/Werner Luysterborg
014/ 31 71 63
kvd@autorijschoolkara.be
Rijschool Traffix
Stationsstraat 26
2870 Puurs
Contact:
Fons Uyttenhove
052/77 91 20
fons@traffix.be
Rijschool Sanderus
Paalstraat 129
2900 Schoten
Contact:
Kristien Strobbe
0479/21 33 88
kristien.strobbe@sanderus.com
Turnhoutse Autorijschool
Vogelzang 3 bus 1
2300 Turnhout
Contact:
Paul Van Gael
014/41 49 86
t.a.r@skynet.be
Rijschool Sanderus
Herentalsebaan 564
2160 Wommelgem
Contact:
Lucy Van de Craen
0496/60 80 52
lucy.vandecraen@sanderus.com
Rijschool ’t Noorden
Bredabaan 95
2990 Wuustwezel
Contact:
Matthew Remory
0477/56 51 80
m_remory@yahoo.com
VAB-Rijschool
Meerdegatstraat 177
3570 Alken
Contact:
Veerle Lissens
03/780 30 19
personeel@vabrijschool.be
Autorijschool Thijs Jacobs
Bleumerstraat 29
3680 Maaseik
Contact:
Jean-Marie Stieners
0498/24 81 20
j-mstieners@hotmail.com
Autorijschool Thijs Jacobs
Rijksweg 410
3630 Maasmechelen
Contact:
Thijs Jacobs
0477/99 05 96
info@thijsjacobs.eu
Autorijschool Hendriks
Leopoldlaan 44
3900 Overpelt
Contact:
Wim Hendriks
011/90 98 80
Wim.hendriks@hendriksrijschool.be

Drivewell
Burchtstraat 2
9300 Aalst
Contact:
Bart Welleman
0474/60 41 58
Bart.welleman@telenet.be
VAB-Rijschool
Capucienenlaan 65
9300 Aalst
Contact:
Veerle Lissens
03/780 30 19
personeel@vabrijschool.be
Rijschool Traffix
Heirbaan 129
9200 Dendermonde
Contact:
Fons Uyttenhove
052/77 91 20
fons@traffix.be
Rijschool A.H.
Normaalschoolstraat 1
9000 Gent
Contact:
Elke
09/222 03 13
heuvelpoort@rijschoolah.be
VAB-Rijschool
Voskenslaan 330
9000 Gent
Contact:
Veerle Lissens
03/780 30 19
personeel@vabrijschool.be
Rijschool Sanderus
Koningin Elisabethlaan 18
9000 Gent
Contact:
Franky Snoeck
0470/22 56 16
franky.snoeck@sanderus.com
Rijschool Donkmeer
Oude Vismijn 1
9160 Lokeren
Contact:
Bert De Meyer
0475/87 38 53
info@rijschooldonkmeer.be
Rijschool Zeveneken
Gentse Steenweg 435
9160 Lokeren
Contact:
Guy Migeotte
09/348 53 71
rijs.zeveneken@scarlet.be
Rijschool Merelbeke
Zwijnaardsesteenweg 59
9820 Merelbeke
Contact:
Francis Roets
09/230 31 33
francis@rijschoolmerelbeke.be
VAB-Rijschool
Oostjachtpark 13
9100 Sint-Niklaas
Contact:
Veerle Lissens
03/780 30 19
personeel@vabrijschool.be
Rijschool De Demer
Eduard Robeynslaan 57
3290 Diest
Contact:
Annika Bergström
013/31 1605
dedemer@dedemer.be
Rijschool Sanderus
Oud-Strijderslaan 14
3140 Keerbergen
Contact:
Werner Vanhecke
0477/24 21 74
Rijschool Traffix
Kapellelaan 97
1860 Meise
Contact:
Luc Van Bogaert
02/270 00 00
luc@traffix.be
Rijschool Mercator
Wingepark 7
3110 Rotselaar
Contact:
Jeroen Smeesters
016/44 08 08
jeroen@rijschoolmercator.be
VAB-Rijschool
Hendrik I-lei 28
1800 Vilvoorde
Contact:
Veerle Lissens
03/780 30 19
personeel@vabrijschool.be
Rijschool Sanderus
Jean Batiste Nowélaan 16/1
1800 Vilvoorde
Contact:
Eddy Schaerlaecken
0477/28 59 62
eddy.schaerlaecken@sanderus.com
Rijschool Brugge & de kust
J. De Troozlaan 68
8370 Blankenberge
Contact:
Marc Linden
0476/43 28 45
claudine@rijschooldekust.be
Rijschool Brugge & de kust
Gistelsesteenweg 404
8200 Brugge
Contact:
Marc Linden
0476/43 28 45
claudine@rijschooldekust.be
Rijschool Secura
Gentpoortstraat 14
8000 Brugge
Contact:
Dirk Covemaeker
0477/59 09 79
dirk.covemaeker@secura.be
Rijschool Topper A.M.
Komvest 23
8000 Brugge
Contact:
Kiara Kimpe
050/33 12 20
kiara@topper.be
VAB-Rijschool
Noordzandstraat 51
8000 Brugge
Contact:
Veerle Lissens
03/780 30 19
personeel@vabrijschool.be
VOCB
Kleine Pathoekweg 4-10
8000 Brugge
Contact:
Liesbeth Willemyns
0496/16 05 71
info@voc-brugge.be
Rijschool Secura
Generaal Baron Jacquesstraat 86
8600 Diksmuide
Contact:
Dirk Covemaeker
0477/59 09 79
dirk.covemaeker@secura.be
Rijschool Brugge & de kust
Markt 22
8470 Gistel
Contact:
Marc Linden
0476/43 28 45
claudine@rijschooldekust.be
Rijschool Secura
Frenchlaan 6
8900 Ieper
Contact:
Dirk Covemaeker
0477/59 09 79
dirk.covemaeker@secura.be
Rijschool Erasmus Kortrijk
Sint-Jorisstraat 12
8500 Kortrijk
Contact:
Leen Vanslambrouck
056/21 59 18
info@rijschoolerasmus.be
Kortrijkse Rijschool
Koning Leopold I-straat 14
8500 Kortrijk
Contact:
Paul Bultinck
056/21 60 80
pb@kortrijkserijschool.be
Kortrijkse Rijschool
Bavikhoofsestraat 13
8520 Kuurne
Contact:
Paul Bultinck
056/21 60 80
pb@kortrijkserijschool.be
Rijschool Secura
Wahisstraat 218
8930 Menen
Contact:
Dirk Covemaeker
0477/59 09 79
dirk.covemaeker@secura.be
Rijschool Brugge & de kust
Vindictivelaan 19
8400 Oostende
Contact:
Marc Linden
0476/43 28 45
claudine@rijschooldekust.be
Rijschool Secura
Nieuwpoortsesteenweg 46
8400 0ostende
Contact:
Dirk Covemaeker
0477/59 09 79
dirk.covemaeker@secura.be
Rijschool Secura
Koning Albert I-laan 96
8800 Roeselare
Contact:
Dirk Covemaeker
0477/59 09 79
dirk.covemaeker@secura.be
Rijschool Lust
Beversesteenweg 69
8800 Roeselaere
Contact:
Setareh Dondeyne
051/20 09 48
setareh@rijscholenlust.be
Rijschool Secura
Hoedemakerstraat 6
8820 Torhout
Contact:
Dirk Covemaeker
0477/59 09 79
dirk.covemaeker@secura.be
Rijschool Secura
Statieplaats 5
8630 Veurne
Contact:
Dirk Covemaeker
0477/59 09 79
dirk.covemaeker@secura.be
Kortrijkse Rijschool
Kortrijkstraat 166
8560 Wevelgem
Contact:
Paul Bultinck
056/21 60 80
pb@kortrijkserijschool.be